פאנל-מחסן עץ
מי אנחנו

אודותינו

חברת ״הכל על עצים״ הינה מחסן עצים ארצי ההמתמחה ביבוא ומכירה של מוצרי עץ בסטנדרט גבוה ורמת ביצוע ללא תחרות.

״הכל על עצים״ תעניק לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר, האיכותיים ביותר והיפים ביותר בשוק, כל זאת תוך מקצועיות חסרת פשרות.

״הכל על עצים״, כמו החומר אותו היא משווקת, היא חברה ששורשיה נטועים עמוק בתוך המורשת המשפחתית: כעסק משפחתי שפועל מזה 3 דורות עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, העץ הוא המומחיות שלנו ומרכז הווייתנו.

מעבר לאספקת חומר גלם משובח, אנו עובדים עם מתקינים מורשים מהשורה הראשונה, אשר נמצאים אתנו בקשר רציף, הדוק ויומיומי. אנו מאוד גאים במתקינים שלנו, אשר ביחד איתם, משלימה ״הכל על עצים״ את התמונה עבור הלקוח, הן בצד חומר הגלם והן בצד השירות והיחס האישי, עד לרמת גימור מושלמת.

מעבר לאיכות הבלתי מתפשרת של העץ שלנו – עץ חמישיות בעל שכבות בסטנדרט הגבוה ביותר -״הכל על עצים״ מספקת ללקוחותיה יתרון רב גם במישור הכספי. מכיוון שהחברה פועלת כיבואן ומוכרת בסיטונות, היא מספקת את מוצריה בשיעור נמוך משמעותית יחסית לשאר השוק, גם ללקוחותיה הפרטיים.

כלקוחות של ״הכל על עצים״, אתם נהנים גם מראש שקט ואמינות מקצועית. כהנחת עבודה, החברה שומרת על שקיפות תמידית בפני לקוחותיה, מספקת הסברים מדויקים על חומרי הגלם, ומלמדת אתכם מה ואיך לבדוק בבואכם לקנות את העץ שלכם. מלבד סחורה איכותית, ב״הכל על עצים״ תוכלו גם לקבל שירות ייעוץ ותכנון בניה ללא עלות.

אם אתם שואפים לרכוש מוצרי עץ איכותיים ועמידים, ליהנות מהם לטווח הארוך ולקבל את כל המידע החיוני שיסייע לכם לבחור את העץ שלכם נכונה – הגעתם למקום הנכון.

מידע פופולרי שעשוי לעניין אתכם:

עצים לפי מידה

דקים

פרגולות

גדרות עץ

נעים להכיר

על הצוות בחטיבות השונות

חברת ״הכל על עצים״ מתגאה בצוות המקצועי של המתקינים והיועצים שלה, הזמינים עבור לקוחותינו בכל שאלה או בעיה. אנו ב״הכל על עצים״ מאמינים שכפי שחיוניותו של העץ מתחילה בגזע, כך גם חוזקה של חברה מתחילה בחומר האנושי שלה. כך, חרטנו על דגלנו לקדם סטנדרט שירות חסר פשרות, בו מסייע הצוות ללקוחותיו לרכוש את המידע המתאים על מנת שיוכלו להתנהל נכון מול שפע האפשרויות של עולם העץ.

שירות חטיבת שירות

חטיבת השירות שלנו היא למעשה הממשק עם הלקוח. היועצים והמתקינים של חטיבת השירות, ישמחו לייעץ לכם בכל נושא בתחום העץ, ולהדריך אתכם בכלים המתאימים לשפוט את סוגי העץ שלפניכם, ולהבין את התמונה המלאה – הן מבחינת עלויות והן מבחינת איכות. בנוסף, חברת ״הכל על עצים״ עובדת עם מיטב החברות והקבלנים, ומעסיקה 12 קבלני משנה הנותנים שרות ברמה מקצועית ובלתי מתפשרת.

ייצור חטיבת ייצור והכנה

חטיבת הייצור מעסיקה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. כחברה הבנויה מדור שלישי של נגרים, חשוב לנו לספק את המוצרים שלנו ברמת גימור אופטימלית, לשביעות רצון הלקוח. בנוסף, מעניקה חברת ״הכל על עצים״ פתרונות מעשיים לנגר החובב, ולכל מי שמעוניין לבצע עבודות עץ בכוחות עצמו.״הכל על עצים״ מציעה חיתוך במקום לפי מידות, ובניית קיטים להרכבה עצמית.

הזמנה חטיבת יבוא

חטיבת היבוא שלנו עוסקת בבחירת חומרי הגלם המשובחים ביותר מרחבי העולם בדגש על דרום אמריקה.״הכל על עצים״ מייבאת חומרי גלם העשויים מעץ החמישיות בעל סטנדרט האיכות הגבוה ביותר בשוק. יתרה מכך, בזכות היותה של ״הכל על עצים״ יבואנית, העצים שהיא משווקת ללקוחותיה הפרטיים הם בעלות נמוכה משמעותית מהמחירים הרגילים בשוק.

בקרת איכות חטיבת בקרת איכות

בקרי האיכות שלנו מבצעים בדיקות תקופתיות ואחראים על כך שכל המוצרים שמגיעים ללקוח יהיו בסטנדרט הגבוה ביותר ומהחומרים המשובחים ביותר.

לכל שאלה ומידע נוסף השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם

    תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי