גדר עץ

גדר

הפרדה בין בית לחוץ

גדר היא חלק חשוב בבית המשפחה על מנת לתחום את המרחב הפרטי ולהבדילו מן הרחוב. גדרות נפוצות בעיקר בבתים פרטיים ובבתי קרקע, אך ניתן למצוא אותם גם בבתים משותפים ובנייני קומות כאשר רוצים להקיף חלל: גינה פרטית של בניין, כניסה ועוד. ניתן למצוא בשוק גדרות מחומרים שונים: ברזל, עץ ובמבוק. את סוג החומר לגדר בוחרים משיקולים רבים: האחד, ויש אשר יגידו החשוב ביותר, הוא השיקול הכלכלי. גדר דק אורן תתומחר שונה מגדר מברזל. בנוסף, משום שגדרות מוצבות מחוץ לבית על הגדר לעמוד במפגעי מזג אויר. בהתאם למקום המגורים ולתנאי מזג האוויר, נבחר את החומר האולטימטיבי. לבסוף נרצה גדר אשר תשתלב בצורה מושלמת בביתנו.

גדר עץ עשה זאת בעצמך

בעוד שניתן לקרוא לאיש מקצוע שיקים עבורך גדר, היום הולך ונפוץ תחום בניית גדר עץ עשה זאת בעצמך אשר מוזיל את עלויות ההקמה. חנויות רבות היום מאפשרות לרכוש את חומרי העץ ולבצע את העבודה לבד – גדר עץ עשה זאת בעצמך. השיקול הכלכלי מתלווה לתחושת היצירה המלווה אנשים שעושים בעצמם את הגדר – הגדר נהפכת לאישית, משפחתית, חמימה.

סוגי עצים

משפחת העצים המומלצת ביותר לעיצוב גדרות הנה "עץ מלא". מדובר בעץ שאינו מעובד ולכן הוא כבד וצפוף, דבר ההופך אותו לעמיד וחזק יותר. בנוסף, אם תבחרו בעץ מלא תוכלו להיות בטוחים שתקבלו "גדר עץ עשה זאת בעצמך" עמידה יותר, אשר פגיעה פחות לנזקי הסביבה השונים. נוכל למצוא בקטגוריית ה"עץ המלא" את עץ דק אורן, עץ לבן, עץ אלון, עץ אירוקו ועוד. קטלוגים רבים מפוזרים ברחבי האינטרנט ובחנויות המובחרות בארץ ומוכרנים ישמחו לעזור לכם באיתור החומר המתאים ביותר ליצירת הגדר המתאימה לביתכם. היתרון של בחירה בעץ מסוג דק אורן לבניית גדרכם הוא שמדובר באחד החומרים הזולים בשוק ועם זאת האיכותיים ביותר. דק אורן מאופיין ב"עיניים" אשר מופיעות על מרקם העץ אשר מקנות לעץ צבע עשיר ומיוחד. מראהו נהדר והוא קל לניקוי, דבר אשר מאפשר שפתח ביתכם תמיד יהיה נקי ומזמין.

צאו לבנות

התקנת גדר עץ עשה זאת בעצמך היום פשוטה מאשר אי פעם – באמצעות כלים פשוטים: מברגה, מסור ידני, נייר זכוכית לשיוף ופטיש, תוכלו להקים גדר נפלאה. היצע העצים ומגוון האופציות העומדות לרשותכם הנן אין סופיות, כך כל אחד מכם יוכל להרכיב את הגדר המושלמת עבורו אשר תואמת את צרכיו ואורח חייו.