פאנל-מחסן עץ
קצת על

גדרות עץ

גדרות עץ לגינה, גדר עץ מכל סוגי העצים שלנו, עץ אלון, עץ אורן, עץ איפה ועוד.
מי לא חולם על גדרות עץ אותנטיות שיעטפו את הבית וישדרגו את המראה האסתטי שלו? עכשיו זה אפשרי במחיר שווה לכל כיס! גדר עץ מוסיפה נפח עיצובי יקר ערך לכל סביבה ביתית, מגדילה את הפרטיות שלכם בחצר הבית, ומשמשת כחיץ מפני המרחב בחוץ.

בהכל על עצים, מחסן עצים בפריסה ארצית, אנחנו נספק לכם גדרות חתוכות לפי מידה, מהחומר האיכותי והעמיד ביותר, אותן תוכלו להתקין באפן עצמאי ופשוט בחצר הבית.

צעד אחר צעד

שלבי ביצוע

  • box icon תשתית לגדרות עץ
  • box icon חיפוי
תשתית לגדר

את התשתית בוחרים לפי גובה הגדר, ולפיו בוחרים את עובי הקורה: ככל שהגדר יותר גבוהה נדרש עמוד יותר עבה על מנת לשמור על יציבות. עבור הגדר משתמשים בתושבות ברזל מיוחדות, וניתן להזמין מאתנו עמודים עם תוספות מיוחדות כמו חירוצים ודוגמאות, אותן ניתן לראות באתר. הגדרות הן בסגנון "עשה זאת בעצמך": תוכלו להתקין אותם בשטח באופן פשוט מפני שהן חתוכות לפי מידה.

חיפוי הגדר

בדרך כלל ניתן לבצע חיפוי על כל סוגי העץ ועל כל הגדלים: החל מלוחות 20 מ"מ ועד דקים של אורן ואיפאה. תוכלו גם להזמין מאתנו עמודי תשתית מוכנים מברזל, אשר מותקנים בשתי אופציות: או דרך השחלת העץ בתוך עמוד הברזל, או דרך התקנת העץ על עמוד הברזל

במידה והגדר שלכם נוגעת באדמה, רצוי לרכוש קורות עם חיטוי נגד תולעים. ניתן לזהות קורות מחוטאות על ידי כך שגוון העץ שלהן הוא ירוק (הגוון הזה נעלם לאחר שלושה חודשים). 

לכל שאלה ומידע נוסף השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם

    תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי