תקנון אתר

1.כללי

הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.כל פעולה באתר זה כפופה לאמור בתקנון זה,וכל האמור בתקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחס באופן שווה לשני המינים.

2.תנאי שימוש

החנות/אתר משמש לרכישת מוצרים על ידי הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בו בני 18 ומעלה,בעליי אי מייל וכתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

לצרכי רכישה באתרינו הנך מתבקש למלא את הפרטים הנ"ל:שם פרטי,שם משפחה,כתובת מלאה,טלפון,דואר אלקטרוני,תעודת זהות,ופרטיי כרטיס אשראי בתוקף.אם יחסר אחד מהפרטים הנ"ל לא תאושר הקנייה באתר.

האתר רשאי ושומר את הזכות לשנות את התקנון או חלק ממנו ו/או את האתר בכל עת וללא שום הודעה מוקדמת.

מרגע אישור ההזמנה תוך 24 שעות,(למעט ערבי חג וימי ששי:48 שעות)תשלח הודעה במייל ו/או מסרון לנייד המאשר את ההזמנה והתשלום.כמו כן יתכן ותקבל פנייה טלפונית ממוקד שירות הלקוחות שלנו על מנת שנוכל לאמת את הפרטים שהזנתה באתר.ההזמנה תהיה תקפה רק לאחר תשלום מלא בפועל.ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי,pay pal,או העברה בנקאית ישירה לחשבון האתר עבור לקוחות שמעדיפים כך.

במידה ובוצעה הזמנה ולא נשלח אישור הזמנה ו/או חשבונית או ביטול הזמנה תוך 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה(למעט ימיי ששי וערב חג:48 שעות).אנא צור קשר מייד במייל או בטלפון עם שירות הלקוחות שלנו.

3. אספקה ומשלוח

אספקת המוצרים נעה בין יום ל7 ימי עסקים מרגע אישור העסקה ולאחר תשלום מלא של המוצר.למעט איזורים מרוחקים כמו אילת,נגב,רמת הגולן וישובים מעבר לקוו הירוק.אנו מחויבים לשירות מקצועי וזריז ונעשה כל שביכולתינו לספק את המוצר הכי מהר שאפשר.בהרבה מקרים קיימת אפשרות לאיסוף עצמי מהחנות בתל-אביב,או מאחד מנקודות האיסוף שלנו ברחבי הארץ בתאום מראש.

עלות משלוח היא כפי שצוין באתר,בעת ביצוע ההזמנה.

אנא שימו לב בעת קבלת המוצר ולפני פתיחת האריזה שאכן קיבלת את המוצר המדויק שהזמנת ופרטיו תואמים את פרטי הזמנתך.

במידה ואינם תואמים אנא צרו קשר מיד אם שרות הלקוחות בטלפון 072-2570395 או במייל[email protected]

במידה והמוצר אינו תואם את הזמנתך על תפתח את האריזה כלל,מכיוון שבעת פתיחת האריזה המוצר יכול להיפגם ולגרום לירידת ערך המוצר,ותצטרך לשאת באחריות על הנזק הכספי שיגרם כתוצאה מכך.

מובהר בזאת שהאתר ו/או החברה המפעילה שומרים לעצמם את הזכות בכל זמן לבטל עסקה מכל סיבה שהיא בכל שלב:לפני או אחרי ביצוע התשלום,ללא שום הודעה מוקדמת ללקוח ולא תהיה שום טענה ללקוח או תביעה כלפי האתר/החנות המפעילה.

כמו כן כל המכירות באתר יבוצעו על פי מלאי זמין,על הלקוח האחריות הבלעדית לבדוק מול האתר\מנהל האתר \החברה המפעילה בטלפון שמספרו 072-2570395 או בצ’אט של האתר לפני ביצוע הזמנה באתר.

4. ביטול עסקה והחזרת מוצרים

על מנת לבטל עסקה ישלח הלקוח הודעה בכתב ל[email protected] ו/או באמצעות מוקד שירות הלקוחות שמספרו 072-2570395 לא יותר מ14 יום מתאריך אישור ההזמנה .

לקוח שהזמין מוצר רשאי לבטל הזמנה רק בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981 (להלן:“חוק הגנת הצרכן”)ותקנותיו.

הלקוח רשאי לבטל הזמנה או לחזור בו מרכישת המוצר בתוך 14 יום מיום ביצוע הרכישה ובתנאי שהודעת הביטול נמסרה בכתב (כמפורט בסעיף 14 ג לחוק הגנת הצרכן)והמוצר הוחזר על ידי הקניין לחנות מבלי שנעשה בו שימוש ומבלי שנפגם.(יודגש כי מוצר שנפתח יחשב כמוצר שנעשה בו שימוש,לרבות אקטיבציה של כל מערכת כל שהיא כגון מערכת הפעלה במחשבים ניידים וכדומה…).

יובהר כי במקרה של ביטול עסקה רשאית החברה לגבות דמי ביטול כקבוע בחוק .(5% מסכום העסקה או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם).

במקרה והמוצר נשלח יחויב הלקוח בעלות המשלוח .

על הלקוח להשיב את המוצר באריזתו המקורית (ללא קרעים )בצרוף כל הפריטים והחלקים הנלווים שהגיעו אם המוצר באריזתו המקורית .

החברה לא תאשר קבלת מוצר חזרה לידיה במקרים בהם חסר פריט ו/או האריזה המקורית פגומה .

במקרה של ביטול עסקה עקב פגם או טעות באי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר הוצגו לגביו והלקוח סרב להחלפת המוצר יזוכה הלקוח במלוא התמורה ששילם תוך 14 יום מזמן החזרת המוצר לחנות .

הלקוח אינו רשאי להחליף ו/או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה ,שיכפול ,העתקה ,שאריזתם המקורית נפתחה אלה אם התברר שהם פגומים .במקרה זה לא יחויב הלקוח בדמי ביטול.במקרה זה ישלח הלקוח מייל אם הודעת ביטול ובצרוף העתק חשבונית 7 ימים מיום העסקה .

במידה והלקוח לא מעוניין להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין יקבל הלקוח החזר כספי מלא .

מוצרים המורכבים עבור הלקוח בהרכבה אישית אי אפשר להחזיר.

5. אחריות

תנאי האחריות ותקופתם על כל המוצרים הנמכרים באתר כפופים ומותנים באחריותם הבלעדית של היצרנים ו/או היבואנים כל מוצר מגיע אם תעודת אחריות באריזה ו/או בצמוד לה .על חלק מהמוצרים ישנה אופציה להרחבת אחריות אותה ניתן לקבל במעמד ההזמנה ו/או תוך 14 ימים ממועד הקניה.

אתר “הכל על עצים” מבקש להבהיר ללקוחותינו  שאנו לא מייצרים את המוצרים הנמכרים באתר,ובשום מקרה לא נשא באחריות כל שהיא לטיב המוצר ולאיכותו,בין במישרין ובין העקיפין.כמו כן האתר אינו אחראי למפרט הטכני המוצג ,שהרי הנ"ל נמסרים ע"י היבואנים ו/או הספקים .

כמו כן האתר אינו אחראי על התאמת המוצר לצרכי הלקוח או מי מטעמו .מובהר שהתמונות הנם  להמחשה בלבד וייתכנו שינוים בינם לבין המוצר עצמו .

*חשוב לנו להבהיר שבניגוד לאתרים אחרים,צוות שרות הלקוחות שלנו יעמוד לשרותכם תמיד,לפני וגם אחרי הרכישה וגם אחרי תום תקופת האחריות אנו נשתדל לעזור לכל לקוחותינו מול היבואן ו/או ספק המוצר במידה יהיה צורך בכך .אנו מומחים ומקצועיים בכל נושא ונסמך לתת מענה מתי שיידרש ע"י צוות טכנאים מוסמך בכל שעות העבודה.

6. אבטחת מידע ופרטיות


•חברת הכל על עצים, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
• בלחיצת הלקוח על כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת הכל על עצים או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 072-2570395 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

7. זכויות קניין וסימני מסחר

כל זכויות הקנין והקנין הרוחני באתר לרבות קוד פיתוח ,קוד מחשב, יישומים , תכנה,עיצוב כל הקבצים ללא יוצא דופן ,טקסטים , מפרטים וסימני מסחר וכל מידע אחר אתר ו/או הקשור בו הינם בבעלותה הבלעדית של"הכל על עצים" ונאסר על כל אדם וגורם לעשות בהם שימוש אלה אם ניתנה רשות מראש בכתב ע"י מנהל האתר .

  1. שעות וזמני פעילות האתר

א.שעות פעילות המוקד הטלפוני א-ה: 8:00-19:00 בימי שישי וערבי חג: 08:00-13:30.

ב.מובהר בזאת שהאתר אינו פעיל ולא ניתן לגלוש בו בשבתות ומועדי ישראל משעת כניסת השבת/חג, ועד שעת צאת השבת/חג.